Kontakt

Alpimo Trade

ul. Leśna 8
62-305 Sokolniki
woj. wielkopolskie

Sprzedaż hurtowa

Aleksander Piotrowski
tel. 661 129 333
alpimo.trade@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Sprzedaż detaliczna

Patrycja Chudzińska
tel. 530 080 480
biuro.alpimo@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Logistyka

Marzena Nowak
tel. 61 640 11 11
fax. 61 678 52 55
transport.alpimo@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2009 roku. To właśnie wtedy powstała hurtownia w Sokolnikach, a my, zespół ALPIMO, postawiliśmy sobie za cel jedno zadanie: być wiodącym dystrybutorem środków do letniego i zimowego utrzymania dróg. Patrząc z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że udało się nam zrealizować to założenie. Dziś mamy grono zaufanych Klientów, a oferowana przez nas sól drogowa, chlorek wapnia i chlorek magnezu oraz inne mieszanki przemysłowe są stosowane nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej.

ALPIMO – polski dystrybutor soli drogowej i chlorku wapnia

W ofercie naszej firmy znajduje się tylko kilka produktów. Taka wąska specjalizacja gwarantuje jedno – wysoką jakość każdego z proponowanych środków przemysłowych oraz niezwykle atrakcyjne warunki sprzedaży. Dodając do tego pełen profesjonalizm, jakim kierują się w swych działaniach wszyscy członkowie zespołu, niezawodność i skuteczność w pozyskiwaniu wysokogatunkowego surowca oraz jego niskie ceny, otrzymamy coś, czym może poszczycić się mało który dystrybutor: liczne grono zadowolonych ze współpracy Klientów.

Co można zakupić w naszej firmie?

Zajmujemy się dystrybucją 5 produktów: soli drogowej, soli drogowej technicznej, chlorku wapnia, chlorku magnezu oraz mieszanki przemysłowej chlorku sodu i piasku. Współpracujemy z różnymi dostawcami, dzięki czemu możemy poszczycić się naprawdę zróżnicowaną ofertą. Wśród naszych partnerów biznesowych znajdują się przedsiębiorstwa polskie, jak Ciech S.A., Kłodawa S.A., KGHM Polkowice i zagraniczne, w tym Kopalnia Artemsol i Soligorsk. Proponujemy sprzedaż w opakowaniach po 25 kg, 50 kg, 500 kg i 100 kg oraz luzem. Oferujemy również transport zamówienia na terenie kraju i zagranicy.

Dlaczego warto wybrać nas?

Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem wiemy, co liczy się we współpracy z Klientem. Najważniejsza jest wysoka jakość oferowanych produktów – a takie właśnie środki do zwalczania gołoledzi na ciągach komunikacyjnych oferujemy w ALPIMO – oraz atrakcyjne warunki sprzedaży. Dla odbiorców hurtowych ważna jest również pewność, że cena zakupionej soli czy chlorku wapnia lub magnezu nie ulegnie zmianie w trakcie trwania sezonu. Decydując się na współpracę z firmą ALPIMO otrzymujecie Państwo to wszystko w pakiecie.

Zapytanie hurtowe

Imię i nazwisko / firma:

Telefon:

Adres email (wymagane):

Województwo:

Gmina (wymagane):

Rodzaj:

Treść wiadomości

Przepisz znaki:

captcha

Zapytanie detaliczne

Imię i nazwisko / firma:

Telefon:

Adres email (wymagane):

Województwo:

Gmina (wymagane):

Rodzaj:

Treść wiadomości

Przepisz znaki:

captcha

Dostawy detaliczne realizowane są za pomocą firm kurierskich.
Dostawa w 24h!