Kontakt

Alpimo Trade

ul. Leśna 8
62-305 Sokolniki
woj. wielkopolskie

Sprzedaż hurtowa

Aleksander Piotrowski
tel. 661 129 333
alpimo.trade@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Sprzedaż detaliczna

Patrycja Chudzińska
tel. 530 080 480
biuro.alpimo@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Logistyka

Marzena Nowak
tel. 61 640 11 11
fax. 61 678 52 55
transport.alpimo@gmail.com
godz. 8.00-16.00

Porady

Wraz z nastaniem zimy wiele osób zaczyna poszukiwać jakiegoś taniego i sprawdzonego środka do utrzymania jezdni, chodników oraz innych ciągów komunikacyjnych. Opcji do wyboru jest wiele, można zdecydować się bowiem na chlorek sodu, wapnia lub magnezu, a także mieszanki specjalistyczne (...)

Kiedy zaczyna się zima, zaczyna się też nieustanna walka z oblodzeniem jezdni i chodników. Ciągi komunikacyjne, dla naszego własnego bezpieczeństwa, muszą być oczyszczone ze śniegu, jednak powszechne stosowanie soli drogowej nie pozostaje obojętnym dla środowiska naturalnego. Jaki wpływ na przyrodę (...)

Zakończył się sezon jesienno-zimowy, a w magazynie pozostało jeszcze sporo soli drogowej? Jeśli tylko będzie ona odpowiednio przechowywana, nada się do użycia również w przyszłym roku. Jak zatem składować tę niezwykle wrażliwą na działanie wilgoci substancję, by nie straciła ona (...)

Chlorek sodu jest powszechnie stosowany praktycznie wszędzie: w naszych kuchniach, zmywarkach, w przemyśle spożywczym, chemicznym, ciepłowniczym, do zimowego utrzymania ciągów komunikacyjnych. Czy to znaczy, że do wszystkich tych zadań można użyć dowolną mieszankę? Otóż nie, sól drogowa czy przemysłowa pod (...)

Usuwanie śniegu i zwalczanie lodu z ciągów komunikacyjnych w okresach zimowych wymaga niekiedy sięgnięcia po specjalistyczne środki. W Polsce najczęściej stosowanym przez zarządców rozwiązaniem jest sól drogowa. Czym właściwie jest ta substancja i jak ona w zasadzie działa? O tym (...)

Zapewne wiele osób zastanawia się, jaka tak naprawdę jest różnica pomiędzy solą przemysłową a spożywczą. Czy chodzi tylko o nazewnictwo? Oczywiście, że nie! Różnice są zasadnicze, dlatego też tak ważne jest, by każdy rodzaj soli używać zgodnie z jego przeznaczeniem. (...)

Nie bez powodu istnieje rozróżnienie na sól spożywczą i przemysłową. Ta druga zawiera w swoim składzie dodatkowe substancje, przez co nie nadaje się do spożycia. Przypadkowa konsumpcja w śladowych ilościach nie powinna być szkodliwa, w innym przypadku może mieć jednak (...)

Zapytanie hurtowe

Imię i nazwisko / firma:

Telefon:

Adres email (wymagane):

Województwo:

Gmina (wymagane):

Rodzaj:

Treść wiadomości

Przepisz znaki:

captcha

Zapytanie detaliczne

Imię i nazwisko / firma:

Telefon:

Adres email (wymagane):

Województwo:

Gmina (wymagane):

Rodzaj:

Treść wiadomości

Przepisz znaki:

captcha

Dostawy detaliczne realizowane są za pomocą firm kurierskich.
Dostawa w 24h!